Tomasz Laskowski Inwestuje w nieruchomości

AKADEMIA INWESTORÓW

Zostań Mistrzem Inwestowania

Chcesz zarabiać duże pieniądze na nieruchomościach? Jesteś w dobrym miejscu. Inwestuj jak Tomasz Laskowski, który ma na swoim koncie już ponad 100 000 000 obrotu w sprzedaży, w tym rekordowe flipy na 1 000 000 złotych zysku. Jest specjalistą od bezpiecznych transakcji i twórcą Remontowych Rewolucji w Kamienicach –  1 w Polsce serialu o remontach w kamienicach na Youtube. 

Ta Akademia uczyni z Ciebie prawdziwego Mistrza Inwestowania!

CZYM JEST AKADEMIA INWESTORÓW?

Efektywność w biznesie wymaga pewnej wiedzy... By zarabiać, musimy wiedzieć, jak to zrobić. Masz wybór: Możesz uczyć się inwestowania na własnych błędach lub od kogoś, kto o nieruchomościach wie już dużo i chce się tym z Tobą dzielić… Dlatego Tomasz Laskowski stworzył kurs dla przyszłych Mistrzów Inwestowania.

Mam dla Ciebie dziesiątki darmowych materiałów – e-booki, webinary, podcasty, wideo i artykuły. Tworzę je aktywnie od blisko 13 lat.

Kompleksowa wiedza

Sprawdzone strategie

Szkolenia

Mentoring

Razem tworzymy biznesową społeczność

  • Spotkania inwestorów - na żywo i online
  • Informacje o przedsprzedażach najlepszych perełek inwestycyjnych
  • Wspólne interesy, projekty inwestycyjne i edukacja
  • Wymiana doświadczeń między inwestorami
  • Dostęp do kreatywnych sposób finansowania zakupu nieruchomości

SZKOLENIA

AKADEMII INWESTORÓW

Opinie o Tomaszu Laskowskim

Tomasz Laskowski jest nie tylko świetnym liderem z ogromną wiedzą z branży nieruchomości, ale to, co go wyróżnia na tle większości biznesmenów, z którymi pracuję, to ogromna pokora, wiara w ludzi i ludzkie podejście do biznesu. Zdecydowanie rekomenduję współpracę w temacie zakupu, sprzedaży i wszystkiego, co związane z branżą nieruchomości.
Jan Paweł Tomaszewski
Świetny doradca odnośnie inwestycji w nieruchomości. Konkretny człowiek, który wspiera w tak ważnej decyzji, jak zakup pierwszej inwestycji. Już na pierwszy rzut oka widać, że człowiek z ogromnym doświadczeniem w branży nieruchomości, co szybko znajduje swoje potwierdzenie podczas pierwszej rozmów. Bardzo polecam współpracę z Tomaszem Laskowskim!
Edyta Tadeusiak
Lubię pracować z Tomaszem, bo on zawsze chce więcej. Więcej dla siebie, by mieć siłę w pokonywaniu wyzwań, więcej dla swojego zespołu, który motywuje i inspiruje do realizacji zadań, więcej dla swojej rodziny, by być lepszym mężem i ojcem. Szuka zawsze sposobów, a nie powodów, które by go ograniczały i w tym bardzo mi imponuje. Taki jest Tomasz Laskowski.
Tomasz Grzelak
Tomasz jest osobą, która ma imponującą wiedzę dotyczącą branży nieruchomości. Na tyle imponującą, że nie wyobrażam sobie sytuacji, w której ktoś miałby zadać mu pytanie, na które on nie potrafiły znaleźć dobrej odpowiedzi. Poza tym wie, jak zarządzać swoją firmą i w jaki sposób stawiać cele swojemu zespołowi tak, by osiągać sukces. Zdecydowanie polecam!
Przemek Jarocki
Kupujesz? Sprzedajesz? Inwestujesz? A może dopiero co zaczynasz myśleć o inwestowaniu? Jesteś sprzedawcą i na co dzień pracujesz z nieruchomościami? Brałam udział w szkoleniach Tomasza Laskowskiego i mogę powiedzieć jedno - te szkolenia przydadzą się każdemu, kto ma dotyczenia z nieruchomościami. Konkretna wiedza w pigułce. Polecam.
Marchlewicz Marta
Ogromna wiedza i doświadczenie w zakresie rynku nieruchomości, nie tylko lokalnego, ale również ogólnopolskiego. W dużej mierze właśnie dzięki Panu Tomaszowi zdecydowałam się na zakup pierwszego mieszkania. Bardzo motywował mnie do działania no i stało się. Już myślę o następnej inwestycji 🙂 Polecam współpracę z Panem Tomaszem i Inside Park!
opinie o inwestuje w nieruchomosci
Katarzyna Fijałkowska
hardcover-book-mockup.png

Darmowy e-book

YouTube

Nasz Blog

Po co nam kierownik budowy?

Niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym „Kowalskim” budującym na własne potrzeby raz w życiu, czy inwestorem budującym kilka inwestycji do roku. W obu przypadkach postać

Czytaj więcej »

Człowiek, który sprzedał nieruchomości za ponad 100.000.000 zł, jeszcze przed 33 rokiem życia.  Prezes firmy Inside Park, której misją jest dostarczanie gotowych rozwiązań inwestycyjnych zarówno dla znawców rynku jak i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w branży nieruchomości.”

Twórca 1 w Polsce serialu o kamienicach pt. „Remontowe Rewolucje w Kamienicach”. 

Tomasz Laskowski

CEO InsidePark