Tomasz Laskowski Inwestuje w nieruchomości

AKADEMIA INWESTORÓW

Zostań Mistrzem Inwestowania

Chcesz zarabiać duże pieniądze na nieruchomościach? Jesteś w dobrym miejscu. Inwestuj jak Tomasz Laskowski, który ma na swoim koncie już ponad 100 000 000 obrotu w sprzedaży, w tym rekordowe flipy na 1 000 000 złotych zysku. Jest specjalistą od bezpiecznych transakcji i twórcą Remontowych Rewolucji w Kamienicach –  1 w Polsce serialu o remontach w kamienicach na Youtube. 

Ta Akademia uczyni z Ciebie prawdziwego Mistrza Inwestowania!

Każdy biznes oparty zawsze jest jedyną słuszną zasadą, tą zasadą jest win-win. Bez tego ciężko się rozwinąć na szeroką skalę, a to w biznesie jest kluczem do sukcesu. Każde moje działanie było kierowane dobrem kontrahenta i moim biznesem. Obie strony powinny być zadowolone.

CZYM JEST AKADEMIA INWESTORÓW?

Efektywność w biznesie wymaga pewnej wiedzy... By zarabiać, musimy wiedzieć, jak to zrobić. Masz wybór: Możesz uczyć się inwestowania na własnych błędach lub od kogoś, kto o nieruchomościach wie już dużo i chce się tym z Tobą dzielić… Dlatego Tomasz Laskowski stworzył kurs dla przyszłych Mistrzów Inwestowania.

Mam dla Ciebie dziesiątki darmowych materiałów – e-booki, webinary, podcasty, wideo i artykuły. Tworzę je aktywnie od blisko 13 lat.

Kompleksowa wiedza

Sprawdzone strategie

Szkolenia

Mentoring

Razem tworzymy biznesową społeczność

Device Slider
  • Spotkania inwestorów - na żywo i online
  • Informacje o przedsprzedażach najlepszych perełek inwestycyjnych
  • Wspólne interesy, projekty inwestycyjne i edukacja
  • Wymiana doświadczeń między inwestorami
  • Dostęp do kreatywnych sposób finansowania zakupu nieruchomości

SZKOLENIA

AKADEMII INWESTORÓW

Opinie o Tomaszu Laskowskim

hardcover-book-mockup.png

Darmowy e-book

YouTube

Nasz Blog

Czy Polska jest workiem bez dna?

Czy Polska jest workiem bez dna? Koronawirus dał ‘’popalić’’ każdemu, choć niezaprzeczalnie to przedsiębiorcy ucierpieli najwięcej. Zewsząd słychać informację o zamykanych z dnia na dzień

Czytaj więcej »

Wywiad z Tomaszem Laskowskim

Wywiad z Tomaszem Laskowskim Inwestowanie nieruchomości – ta czynność wciąż brzmi na tyle poważnie, że słysząc o niej większość z nas ma przed oczami wysoko

Czytaj więcej »

Człowiek, który sprzedał nieruchomości za ponad 100.000.000 zł, jeszcze przed 33 rokiem życia.  Prezes firmy Inside Park, której misją jest dostarczanie gotowych rozwiązań inwestycyjnych zarówno dla znawców rynku jak i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w branży nieruchomości.”

Twórca 1 w Polsce serialu o kamienicach pt. „Remontowe Rewolucje w Kamienicach”. 

Tomasz Laskowski

CEO InsidePark